Všetky dôležité informácie o erotickej masáži

Ak cvičíte pravidelne, mohli ste si všimnúť, že niektoré svaly máte možno stuhnuté. Nemusíte ísť na obyčajnú masáž. Čo tak skúsiť erotickú masáž. Počuli ste niekedy o nej? Tvrdíte, že to nie je pre vás? Nie nejde o masáž, ktorú vám spraví striptérka v nejakom erotickom klube. Ide o hodnotnejší a veľmi hlboký zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Čítajte ďalej a presvedčte sa, ťe tantrická erotická masáž nemá s lacnou erotikou nič dočinenia.

dve zeny

Erotická tantrická masáž nie je len o masírovaní intímnych partií, kde ku koncu dochádza k vyvrcholeniu. Ide o starý indický rituál, ktorý vás spojí so svojim vnútrom – svojou dušou aj telom. Pri masáži zažijete silu prítomného okamihu a navráteniu vašej všetkej energie, budete cítiť, že vám koluje v tele. Môžete nájsť svoju zmyselnosť, prípadne vám to prinavráti vašu sexuálnu energiu.

Erotická tantrická masáž uspokojuje celé telo, pretože sa nemasíruje iba chrbát, nohy, hlava, ale je zameraná na intímne partie, teda okrem pohlavných orgánov aj prsia, či zadok.

ruky na zadku

Pri masáži je hlavnou zložkou dobrý masér. Upozorňujeme, že od maséra nemôžete očakávať, že splní vaše sexuálne túžby. Masér je iba navigátor, ktorý vás k vyvrcholeniu privedie prostredníctvom prenášania energie do celého tela. Výsledkom teda nemusí byť iba obyčajné vyvrcholenie, ale takzvaný celotelový orgazmus, ktorý vám môže priniesť do tela novú životnú energiu. Správnemu tantra masérovi nejde o peniaze, berie to, ako svoje poslanie a filozofiu. Práve taký masér vám splní všetko, čo sme vyššie spomínali a z tohto dôvodu vám to obyčajné pracovníčky erotických salónov nesplnia. Keďže je tantra masáž rituál, masér alebo masérka vám najprv vysvetlia všetko potrebné, čo by ste mali pred masážou vedieť. Vy tak zistíte, ako si tento zážitok, čo najlepšie užiť. Odporúčame vám navštíviť overené tantrické masážne salóny Tantradiamond, aby ste nedostali iba lacnú erotickú službu a vy aby ste neodišli sklamaný.