Moderné mobilheimy

Určite ste sa už pohrávali myšlienku, že by ste chceli rekreačnú chatku. Alebo riešite otázku vlastného bývania. Alebo vás už nebavia dovolenky v hoteloch a radšej by ste si užili relax v prírode v karavane. Na všetky tieto túžby existuje len jedna možnosť. Mobilný dom. Zatiaľ čo v USA je mobilný dom veľmi často využívaný a obľúbený na akýkoľvek spôsob využitia, u nás sa trend mobilných domov ešte len rozbieha. No už aj na Slovensku máme predajcov kvalitných mobilných domov. Sú nimi euro–mobilnedomy.sk.

mobilný dom

Na ich stránke nájdete ponuku rôznych typov mobilných domov, ktoré môžete mať za niekoľko týždňov aj u vás na pozemku. Výhoda mobilného domu je, že nemusíte riešiť otázku stavebného materiálu a pracovnej sily. Tak ako vidíte mobilný dom na obrázku, objednáte si ho, taký vám aj príde. Konkrétne Mobilný dom Stacaravans GR47 je sezóny domček vhodný aj na rekreáciu ako chata. Mobilný dom je vybavený jedným vchodom, obývačkou, kde sa nachádza taktiež veľká sedacia súprava a obývacia stena. V dome je tiež kuchyňa s montovanou kuchynskou linkou a spálňa s manželskou posteľou. Mobilný dom Stacaravans GR47 obsahuje aj ďalšiu izbu, ktorú je možné použiť ako šatňu alebo úložný priestor. Rozmery tohto mobilného domu sú 8,6 krát 3 m.

mobilný dom

Ideálne rozmery na chatu, kde môžete plnohodnotne stráviť celý víkend. Mobilné domy však môžu mať aj iné využitie. V prípade menších úprav je možné mobilný dom využívať aj na plnohodnotné celoročné bývanie. Obľúbená je tiež možnosť prerobiť mobilný dom na podnikateľské účely. Môžete si v ňom zriadiť vlastné kaderníctvo, predajňu či iné kancelárske priestory. Navštívte stránku euro–mobilnedomy.sk a dozviete sa mobilných domov a ich využití oveľa viac. Ak hľadáte chatku alebo karavan z ponuky na euro-mobilnedomy.sk si určite vyberiete alternatívu vhodnú pre vás.