Gélové nechty

Máš rada upravené nechty, ale dávať každý mesiac také množstvo peňazí za modeláža a dorábky sa ti zdá veľa? Skús si tvoje nové nechty vyrábať sama doma, a keď v tom budeš naozaj dobrá môžeš upravovať nechty aj tvojim kamarátkam a známym. Ak nevieš ako na to, ani čo všetko budeš na gélovú manikúru potrebovať, my ti teraz poradimé. Prva investícia bude možno trochu vyššia, aby si si nakúpila všetko potrebné ku gélovej manikúre, na to sa musíš jednoducho pripraviť, ale keď si budeš robiť gélové nechty pravidelne, tak sa ti táto investícia aj tak oplatí. Môžeš napríklad dostať nejaké veci na Vianoce od tvojej rodiny a priateľov, alebo na nejaký sviatok.

manikúra

Stačí len každému povedať, čo by mal kto kúpiť. Čo všetko budeš na začiatok vlastne potrebovať? Toto je zoznam vecí, ktoré jednoducho musíš mať, aby si mohla začať robiť s gélovými nechtami: UV lampa, štetec na akrylové nechty, aspoň dve farby UV gélu, nejaké tie pilníky, štetce na oprašovanie, nechty na modeláž, lepidlo, prostriedky na odstraňovanie modeláže, a nejaké tie pomôcky, čo rozhodne k manikúre musíš mať.

manikúra

Ak ani teraz nevieš čo presne by ti nemalo v tvojej manikúrovej sade chýbať, napíš nám mail, a my ti urobíme presný zoznam aj priamo s linkom na naše produkty, kde to môžeš hneď kúpiť. Ak chceš nechty robiť naozaj profesionálne máme okrem blogu a jednoduchých návodov ako začať s gélovými nechtami aj profesionálny kurz, ktorý ťa naučí všetko, čo by si mala vedieť vo svete gélovej, ale aj inej manikúry. Čo musíš však vedieť, než sa pustíš do výroby gélových nechtov je to, že gélová ako aj iná manikúra, aby bola naozaj profesionálna a dokonalá potrebuje prax a vytrvalosť. Možno tvoje začiatky nebudú také, ako si si myslela, ale to neznamená, že v tom nie si dobrá, stačí byť len trpezlivý a hodiny praxe urobia aj z teba odborníka, nikto predsa učený z neba nespadol.