Chceš viac

Keď pozeráme americké seriály alebo filmy, tak nám niekedy príde až ľúto, koľko všetkých možných žien mali daní muži. Niektoré sa šplhajú na niekoľko desiatok, no iní sú riadni borci a v posteli zažili až stovky žien. Vedia aké je to sexovať s nejakou inou rasou alebo vedia, aké typy žien pri sexe môže muž očakávať. Aj ty by si sa chcel stať takýmto OZAJSTNÝM CHLAPOM? Ošukať, čo najviac žien a byť skúsený v tejto oblasti? Na sex privátoch https://www.privatportal.sk/ nájdeš žien, koľko len budeš chcieť. Každá jedna z nich je k dispozícii pre teba. Široké, či ďaleké okolie môžeš pobehať a nájsť potrebný počet žien. Náruživé a sexuchtivé ženy nie sú len sen, ale v tomto prípade skutočnosť. Treba si ich užívať plnými dúškami.

Koľko je ten správny počet? Desať, dvadsať? Sto?

portrait-4741572_1920

To záleží čisto zo subjektívneho pohľadu na danú vec. Pre niekoho je dosť desať, no pre iného je stále málo, ak má aj dvesto vrúbkov na svojej posteli. Najlepšie bude, keď si sám povieš, koľko žien by si chcel vyskúšať a sám podľa seba sa rozhodneš, či už stačí alebo ich budeš zháňať aj ďalej. Pozor však na to, že s jedlom rastie chuť a tak, keď vyskúšaš ako chutia rôzne iné ženy budeš v pokušení skúšať stále ďalšie a ďalšie.

sexy-2411721_1920

Skúmať ich rozmanitosť, to aká vie byť každá úplne iná. Niektorá bude vzdychať nahlas, iná nevydá ani hláska. Jedna si bude chcieť nechať spraviť anál a druhá sa tomu bude svätosväte brániť. Niektorá sa bude vyslovene s tebou jašiť a užívať si to a pritom tá ďalšia bude vyzerať ako keby si to prišla len odtrpieť. Mnohé ženy to budú chcieť robiť každú voľnú chvíľu, no iné iba vtedy, keď sa im chce a nič ich náhodou nebolí. Zistíš rozdiely medzi rôznymi typmi žien, napríklad či platí porekadlo, že tichá voda brehy myje a budeš o viacero poznaní bohatší. To je to, čo ti potom nikto nezoberie.