Ako zvládnuť boj s nadváhou

Vtedy som však bola so sebou neustále nespokojná a myslela som si, že nestojím za nič. Keby som tak vtedy vedela to, čo viem teraz, tak by som sa absolútne kvôli ničomu nestresovala. Užívala by som si to, že môžem zjesť absolútne čokoľvek a nemusím sa trápiť či sa mi to usadí na zadku, na stehnách, na bruchu, alebo na tvári. Bola by som šťastná ako blcha. No teraz, po dvoch deťoch, vyzerám naozaj ako tank. Najhoršie je na tom to, že sa neviem donútiť k tomu, aby som sa prestala prejedať.

zhubnout

Som skutočnou milovníčkou jedla. Práve preto pre mňa diéta bola to najhoršie, čo na celom svete existuje. Bolo to ako týranie. Vždy, keď som niečo varila mojim deťom a manželovi, musela som sa ovládať, aby som sa nerozplakala. Aj ja som chcela jesť segedín a hranolky a jednoducho všetko, čo mi chutí. Nemohla som, pretože som bola na diéte a jedla som len šaláty, tofu a jednoducho veci, z ktorých sa nepriberá.

Zo začiatku to aj celkom dobre fungovalo. Kilá šli radikálne dole a nemala som ani poňatia, kedy to stihli. Z efektu som bola nadšená a myslela som si, že diéta, ktorú som držala, je vážne účinná. Mýlila som sa. To len moje telo prirodzene zareagovalo na hladovku. Potom však prišlo niečo, čo ma totálne rozhodilo. A bol to vlčí hlad.

Jednoducho som sa v noci zobudila na to, že som hladná. A nie je to len taký obyčajný pocit hladu. Bolo to skutočne neúnosné, nemohla som nič robiť, pretože som neustále myslela len na to, ako by som niečo zjedla. Keď som sa dostala ku chladničke, urobila som presne to, čo by sa robiť nemalo. Zjedla som úplne všetko, čo tam reálne bolo.

zelenina

Dostavil sa jojo efekt a bola som nahraná. Našťastie som objavila sibutramin, ktorý mi vážne pomohol. S ním som úspešne zvládla svoj boj s nadváhou a cítim sa skutočne perfektne. Odporúčala by som ho všetkým, ktorí sa trápia a nevedia ako zhodiť kilá.