Zariaďte si byt za pár Eur

Či už pohodlnosť alebo finančná situácia, držia mladých ľudí stále v rodičovskom dome, takzvaný mama hotel nie je práve najšťastnejšie riešenie. Ak sa do tridsiatich rokov vášho života neodsťahujete, je šanca, že tak neurobíte už nikdy a od mamy sa len ťažko odtrhnete. Aj keď rozhodnúť sa osamostatniť a začať bývať vo vlastnom byte či dome nie je jednoduché, pre osobný život je to najlepšie riešenie. Nevýhodou je, že dnes musíte mať našetrené nejaké peniaze, aby ste si mohli dovoliť zobrať hypotéku. Ak však nepotrebujete mať domov ako z luxusného, moderného časopisu, svoje obydlie zariadite aj za pár stoviek Eur a váš domov bude útulný a vy sa budete cítiť príjemne.

obývák
 
Spálňa                                    Ak pôjdete do predajne vyberať posteľ, skriňu a stolíky, nájdite si akcie na celé zostavy. Často tak ušetríte výraznú sumu peňazí ako keď si jednotlivé kúsky poskladáte sami. Do čoho by ste mali radšej investovať sú matrace.
 
Kuchyňa                                 Samozrejme, komu by sa nepáčila kuchyňa robená na mieru? Takto vypracovaná kuchynská linka ale stojí nemalé peniaze. Ak máte obmedzený rozpočet, nebojte sa zájsť do Poľska. Už dávno neplatí, že ide o nekvalitné výrobky. Na začiatok vám menšia kuchyňa so základnými spotrebičmi úplne bude stačiť.

postel
 
Obývačka                               Dnes už nie je v móde preplnená obývačka. Práve naopak. Televízor zavesený na stene, jedna skrinka a gauč. Rohová malá pohovka je ľahko zohnateľná za pár Eur a s obývačkovými zostavami si tiež nemusíte lámať hlavu. Za 90 Eur máte hneď tri skrinky, ktoré vyplnia celý priestor.
 
Do zariadenia vám stačí lacný nábytok. Ak chcete štýlový interiér zamerajte sa na dekorácie. Izbu zútulnite dlhými záclonami, malým kobercom a doplnkami. Vysoké, výrazné kvety spríjemnia každú obývačku. Najmä orientálne palmy vo výraznom črepníku. Pocit domova si zabezpečíte aj útulnými vankúšmi, dekami a koberčekmi.