Trvajte aj na svojich želaniach!

Väčšina mužov je takých, že by chceli mať všetko a hneď. Najmä, keď sa s niekým o niečom rozprávajú, tak zatúžia po daných veciach, ktoré má aj ten dotyčný. Ten ich, samozrejme, vie perfektne opísať a vychváliť tak, aby aj nezainteresovaný človek túžil po týchto veciach. Možno aj vy si poviete, že to znie vynikajúco. Takto obláznení muži si nakúpia rôzne veci a míňajú peniaze, čo to ide. Väčšina mužov totiž vôbec nesleduje svoje výdavky a nestačí sa čudovať, keď zrazu na účte zostane nula alebo dokonca mínus. V tomto sú lepšie ženy, ktoré si dávajú pozor na to, aby míňali len toľko, koľko majú. Samozrejme, že sa nájdu aj opačné typy, ale väčšinou je to takto.

fashion-951953_1920

Váš muž si nakúpi všetko, po čom mu jeho srdce túži a piští. No, čo vy? Na vás nezostanú prostriedky? Vy nakupujete predsa všetko do domácnosti a on to berie, že si kúpite, čo chcete. To, ale nie je fér. Domácnosť je predsa spoločná a musíte kupovať dané veci, keďže v nej žijete a spotrebúvajú sa. Nie je to o tom, že by to bol váš rozmar, že si idete kúpiť prací prostriedok. Proste ho potrebujete a nemáte na výber. Jeho potreby sú uspokojené nadmieru, ale vaše zaostávajú.

Tak si dupnite!

portrait-2674676_1920

Kúpte si strieborné náušnice https://gameon.sk/strieborne-sperky/nausnice/33-31, po ktorých už tak dlho túžite. Vravíte o nich už poriadne dlho a stále ste sa neodhodlali ich kúpiť. Treba tak urobiť. Váš muž si kupuje, čo chce a na vás nehľadí, no odteraz mu povedzte, že nastane zmena. Aj vaše potreby sú dôležité, nielen tie jeho. Musíte si ich napĺňať rovnakým dielom a dbať na to, aby ste boli obidvaja spokojní. Nie, že on si nakúpi všetko možné, čo chce (niekedy aj dosť somarín) a vy ostanete na ocot, lebo vám už nevydajú finančné prostriedky. Všetky sa minú na vášho chlapa. Urobte s tým niečo a to hneď. Zaslúžite si to, keď sa staráte o vašu domácnosť tak oddane a starostlivo.