Tantra, tantrické masáže a životná energia

Každý človek disponuje istou dávkou životnej sily, ktorá sa časom na základe rôznych životných okolností míňa a slabne, no takisto sa dá regenerovať, respektíve získavať. Tantrickí terapeuti veria, že životná energia sa efektívnym spôsobom získava predovšetkým z formy zmyselných dotykov, respektíve tantrických masáží. V tomto smere ide zároveň o odstránenie blokov, vrátane tých intímnych, o čom vás dokonale presvedčia senzuálne masáže bratislava bratislavatantra.sk, kedy je výsledkom plnohodnotné načerpanie čerstvých telesných, ale i emočných a sexuálnych síl.Wellness, kvety
Týmto dôsledkom je najmä fakt, že tantrická masáž sa neštíti pracovať takisto so sexuálnou stránkou nášho ja, ktoré je podľa tantry hlavným zdrojom ľudskej energie, pričom sa počas masáží nevynechávajú ani špecifické dotyky v oblasti intímnych partií. Konkrétnejšie sa stretneme s masážou lingamu a v prípade žien tzv. masážou joni.
Konkrétny typ masáží zároveň dokáže zmazať bloky, ktoré nás ťažia a spomaľujú v našom vývoji, respektíve v kvalitnejšom poznaní samého seba. Síce to možno na prvý pohľad spolu nesúvisí, ale rôzne bloky nás spomaľujú vo všetkých bežných aspektov života, vrátane toho kariérneho, spoločenského ako aj intímneho.

  • Avšak tým, že kvalitne prevedenou tantrickou masážou tieto bloky odstránime, načerpáme čerstvú životnú energiu a mnohé veci nám rázom môžu byť jasnejšie.

Umelá ruka, sviečka, symbol relaxu a masáže
To znamená, že v tomto prípade nevravíme len o telesnom blahu alebo krátkodobej záležitosti, ale takisto o posilnení vedomia a nabratí nových poznatkov.
Pre koho je Tantra masáž vhodná?
Tantrická masáž je dostupná rovnako ako každá iná klasická masáž. Vzájomný prístup musí byť spravidla úctivý a zákazník si vyberie formu ako aj mieru masáže, aby čo najlepšie zodpovedala jeho uvoľneniu. Základom je takisto príjemné relaxačné prostredie a úvodný rituál namaste. Je doporučená prakticky pre každého dospelého človeka, nehľadiac na pohlavie. V neposlednom rade aj pre páry, ktoré zažívajú v intímnom živote slabšie chvíľky a tantra im dokáže otvoriť dvere nového poznania.