Sklenená stena a jej využitie

Ak chcete oddeliť dve miestnosti, nemusíte hneď začať murovať a klásť tehličky. Na oddelenie dvoch miestností je vhodné použiť sklenené priečky, ktoré vám neuberú veľa miesta a váš priestor bude pekne oddelený, tak, ako ste mali v pláne. Navyše sú veľmi elegantným a jednoduchým doplnkom vášho interiéru. Pod pojmom sklenená stena si predstavíte fixnú stenu alebo súbor sklenených tabúľ, dverí alebo horných a bočných svetlíkov. Dto tvorí dokonalý sklenený predel. Musíte mať kotviace prvky a dverové kovanie, kľučky a madlá.

miestnosť dvere

Môžete mať tiež dvere posuvné, v jednokrídlovom alebo dvojkrídľovom prevedení. Sklenené steny je možné na predelenie dvoch miestností či izieb. Poznáme tiež sklenené sprchové zásteny, ktoré sa používajú v kúpeľni okolo sprchového kútu, aby voda neodtekala tam kde nemá a aby ste mali komfort pri sprchovaní. Sklo je už dnes veľmi bezpečné a nerozbije sa. Navyše na trhu existuje aj nerozbitné sklo. Sklo je možné mať ako číre, matné, s farebnou výplňou alebo abstraktnými vzormi. Dotvoriť si tak vaše bývanie môžete ako len vy uznáte za vhodné a čo sa vám najviac páči. Je to naozaj veľmi jednoduché. Navyše aj starostlivosť a údržba o sklenené steny je veľmi jednoduchá. Stačí vám handrička a okena a vyčistíte sklenenú stenu ako klasické okno. Nemusíte kupovať hneď drahé a špeciálne čistiace prostriedky. Vaša peňaženka sa isto veľmi poteší, keď bude plná. Ak máte malé deti, nemusíte sa báť, že by vám vašu sklenenú stenu rozbili.

showroom-1188626_640

Existuje totižto aj nerozbitné sklo alebo bezpečné sklo. To vá mvydrží aj desiatky rokov, pokiaľ sa o neho bude poctivo starať. Môj odhad je sem tam ho vyčistiť, aby ste nemali fľaky ani odtlačky od malých detských ručičiek na sklenenej stene http://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-deliace-steny/ alebo sklenenej sprchovej zástene. My ženy chceme mať všetko pekne čisté a elegantné, aby nám to krásne dotváralo náš celkový dizajn nášho rodinného domu. Sklenená stena je tým správnym a najvhodnejším riešením pre vaše bývanie.