Profesionálny dohadzovač vám nájde partnera

Pre pracujúcich mladých ľudí je čoraz ťažšie hľadať partnera. Po práci sme unavení, ideme rovno domov, najesť sa a spať. Občas skočíme do fitka, aby sme mali pocit, že aspoň trochu zdravo žijeme. Nemáme čas a ani možnosti nájsť lásku a vzťah. Vo svete využívajú takýto ľudia služby profesionálnych dohadzovačov. Dokonca až 20 % manželstiev v Amerike bola uzavretá vďaka agentúram. U nás je dohadzovanie ešte len v plienkach. Možno je to aj kvôli cene, ktorá sa pri dlhodobejšom hľadaní môže vyšplhať k tisícke eur.

pohovor

Zoznamiek nájdete na internete desiatky, ale či cez ne spoznáte aj vysneného partnera je otázne. Možnosťou sú zoznamovacie agentúry, ktoré sa za vás doslova prehrabú stovkami single ľudí a nájdu pre vás toho pravého. Tieto agentúry sa hrdia stopercentnou úspešnosťou a ponúkajú každému individuálny prístup. Netaja sa tým, že ich služby vyhľadávajú hlavne bohatí a zaneprázdnení ľudia, ktorým sa zdá, že nemôžu medzi bežnými smrteľníkmi nájsť svoju spriaznenú dušu.

Minulosť bola pre nás iste jednoduchšia. Partnerov vyberali rodičia. Dnes už takéto praktiky nájdete len v exotických krajinách. V našich končinách si v súčasnosti musíme pomôcť sami. Preto majú zoznamovacie agentúry stále viac klientov. Majitelia agentúr nás uistili, že sú vždy absolútne diskrétni, a preto nepodstupujte u nich žiadne riziko. Vyhnete sa aj hodinám zoznamovania s ľuďmi, ktorých už viacej neuvidíte.

romantika

Aké skupiny ľudí vyhľadávajú partnerov cez agentúry? Čo sa týka pohlavia, je to pol na pol. Ženy manažérky a podnikateľky, muži majitelia spoločností, známe osobnosti a aj tí, ktorí majú problém s nízkym sebavedomím. Týmto všetkým ponúkajú agentúry plný servis od hľadania partnera, cez poradenstvo a psychologické sedenia. Všetci hľadajúci majú jedno spoločné. Túžia po partnerovi, ktorý im bude aj priateľom a poradcom. Ženy hľadajú u mužov rozhľad a humor, muži túžia po ženskosti. Samozrejme, že rozhodujúci je aj vzhľad a sympatie.