Pôvab červenej koženej peňaženky

Krásna kabelka a ešte krajšia kožená červená peňaženka v nej je snom nejednej ženy. Červená farba sa vo všeobecnosti považuje za obľúbenú farbu u žien, je teplá a zároveň aj vyzývavá, predstavuje ženskosť a krásu a dominuje v dámskej móde aj v doplnkoch.

purse-5647_640

Ak sa spojí ženské vyžarovanie červenej koženej peňaženky a kvalita použitých materiálov výsledkom je ponuka dámska kožená peňaženka červená, z ktorej sa ženám zatajuje dych.

V ponuke nájdete klasické tvary červenej koženej peňaženky z jemného koženého materiálu v matnej úprave s praktickým euromincovníkom, čo znamená v praxi 8 sekcií na ukladanie drobných euro mincí, s bezpečným uzatváraním na kovový patent, so šiestimi priehradkami na doklady, jednou veľkou priesvitnou priehradkou na fotografie a troma oddelenia na užitočné doklady.

Ponuka obsahuje v kolekcii praktickú a veľmi elegantnú púzdrovú koženú peňaženku v matnej červenej farbe, s obvodovým uzáverom na zlatý zips, s odnímateľným pásikom na peňaženke, ktorý si viete zavesiť na zápästie a vytvoriť si tak funkčnú a luxusnú minikabelku. Táto peňaženka má viacero využití, viete je nosiť aj v kabelke ako užitočného pomocníka na ukladanie dokladov, kreditiek, mincí a bankoviek a takisto je vhodným doplnkom aj na párty.

Luxusom dýchajúca kožená peňaženka s povrchovou úpravou imitujúcou krokodíliu kožu je symbolom luxusu, elegancie a skutočného štýlu. Podobne ako ostatné dámske kožené peňaženky je funkčná, s dômyselným vnútorným riešením, má elegantnú a kvalitnú vnútornú podšívku, dostatok priestoru na mince, bankovky a cennosti a je vhodným doplnkom pre skutočnú ženu.

skin-3052634_640

Originálna je kolekcia červených kožených peňaženiek s hravou bodkovanou povrchovou úpravou, s obvodovým zapínaním na zips a kontrastne k odľahčenému dizajnu vybaveným maximálne funkčným vnútorným priestorom. Určite zaujme všetky vekové kategórie podobne ako kombinácia povrchovej úpravy v červenej farbe, ktorá je doplnená kockovanou spodnou časťou v štýle svetoznámych značiek. Tieto unikátne vzory predstavujú najnovšie trendy a mnohé ženy ich obľubujú pre ich kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Červená peňaženka je nielen doplnkom ale aj prejavom a vyjadrením ženskosti.