Plastové prepravky na zeleninu a ovocie

V dnešnej dobe sa čoraz viac podnikateľov zameriava na ekologické smerovanie svojej firmy. Ani poľnohospodárske odvetvie nie je výnimkou. Budúcnosťou sú ekologické a udržateľné alternatívy v preprave úrody ovocia a zelenina. Firma Schoeller Allibert ponúka odolné a ekologicky výhodné plastové prepravky na ovocie a zeleninu vhodné na transport poľnohospodárskej úrody z poľa až priamo do skladu či supermarketu.

stohovacia plastová prepravka

Prepravky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a prepravky tak zodpovedajú najvyšším hygienickým štandardom, ktoré sú pre poľnohospodársky a potravinársky priemysel nevyhnutné. Prepravky sú odolné a vhodné na opakované použitie, navyše sú vďaka svojmu plastovému materiálu ľahko umývateľné. Sú vhodné ako na ručnú manipuláciu, tak na prevoz na transportných pásoch či iných automatizovaných systémoch. ľahko sa skladujú a to z nich robí produkt šetriaci energiu, miesto a navyše znižuje nepriaznivé dopady na životné prostredie.

Na výber máte z veľkých, stredne veľkých i menším prepraviek presne podľa vašich potrieb. Ak vám žiadny z ponúkaných rozmerov nevyhovuje, je možnosť individuálnej objednávky podľa vašich konkrétnych požiadaviek. V kategórii veľkých prepraviek nájdete prepravky typu BigBox a Maxilog, ktoré majú skutočne veľký objem, no aj vysokú nosnosť. Prepravky Maximus disponujú dokonca aj vylepšeným hygienickým odvetrávaním.

plastová prepravka

Stredne veľké a malé prepravky sú k dispozícii v stohovacom, skladacom i zásuvnom prevedení. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Sú kompatibilné s plastovými paletami, a tak je manipulácia a transport ešte jednoduchšia. Zodpovedajú tiež najvyšším hygienickým štandardom a sú preto ideálnou voľbou pre váš biznis. Kompletnú ponuku sortimentu nájdete na internetových stránkach firmy Schoeller Allibert. Ak stále váhate, alebo si neviete poradiť s výberom tých správnych produktov pre vás, kontaktujte obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia. Dôverujte profesionálom a zverte sa do rúk firmy s viac než 40 ročnou tradíciou v oblasti výroby a distribúcie skladovacích a prepravných riešení. Neváhajte a požiadajte si o cenovú ponuku presne pre vás ešte dnes.