Liečivá sila dotykov

Princíp tantry je starodávny, svoj pôvod má v hinduizme a znamená cestu za pravdou a skutočným poznaním. Výnimkou nie je ani tantrická masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/, ktorá ponúka dokonalý relax, odpočinok a nové poznania. Prináša zmyselnosť vo forme dotykov, ktoré Vás nabijú energiou, pohladia nielen telo ale aj dušu a naučia Vás viac spoznať seba samého, lepšie vnímať silu dotyku a pochopiť, čo znamená dotyk pre ľudský organizmus, jeho správne uvoľnenie a relax. Ponúkané tantra masáže sú v atraktívnom čistom prostredí, v separátnych, elegantne zariadených miestnostiach a vždy sú v spoločnosti príťažlivej tantra lady, ktorú si sami vyberiete.

vzrušenie v tantre

Tantra masáže sú rituálom, ktorý sa vždy začína namaste pozdravom, ktorý vyjadruje vzdanie úcty k hosťovi. Jedná sa o tradičný indický pozdrav, ktorým si ľudia vyjadrujú rešpekt a úctu. Tantrické masáže si vyžadujú hygienu a aj preto sa rituál začína lahodným vaňovým kúpeľom alebo príjemnou sprchou, ktorá Vás naladí na celú procedúru. Tantrické masáže nie sú o poskytnutí sexuálnej služby, vyjadrujú vyššiu formu intímnych dotykov a masáže aj intímnych partií. Skúsené tantra masérky Vás prevedú svetom rozličných ponúkaných masáží, aj vrátane tantra masáže vo dvojici, svetom nového poznania, zmyselnosti, erotického vnímania masáže a poskytnú Vám dokonalý relax a odpočinok. Je známe, že dotyk a masáž uzdravuje, sila tantrickej masáže navyše nabíja energiou a zvyšuje sebavedomie.

dokonalosť kriviek v tantre

Tantra masáže sú vhodné aj pre začiatočníkov a rovnako aj pre zákazníkov so skúsenosťami. Vhodne zvolený program Vám pomôže odstrániť ostych a hanblivosť, empatický a prívetivý prístup masériek Vás povzbudí, uvoľní zmysly a pomôže Vám prežiť neskutočný zážitok. Odmenou Vám bude nielen malý darček, ale aj nezvyčajne príjemný pocit, nová životná sila a energia.