Doprajte si exotickú dovolenku

Slováci si pred pár rokmi nevedeli ani predstaviť dovolenku v Španielsku, na Cypre, či gréckych ostrovoch. A Dubaj? Ten bol nedosiahnuteľný. Dnes sú tieto letoviská našim druhým domovom. Začali sme vyhľadávať nové a nové miesta. Thajsko, Afrika, India. Exotická dovolenka je dnes finančné dostupná. Teší sa popularite hlavne v zime kedy každý uzimený človek sníva o teple a krásnej azúrovej hladine oceánu. Takáto dovolenka je naozaj dobrý nápad.

ostrov

Maldivy
Skupina 19 ostrovov nikdy nesklame. Indický oceán svojou azúrovou farbou láka mnohých Európanov. Pláže majú neuveriteľne biely piesok a podmorský svet vás prekvapí svojou farebnosťou. Záleží na vás, či hľadáte rezort vhodný pre rodiny s deťmi, alebo ako zaľúbenci vyhľadávate súkromie v romantických chatkách. Každý z atolov ponúka niečo iné. Celoročne teplé počasie je samozrejmosťou.

Bali
Tento ostrov v Indonézii je rajom pre ľudí milujúcich nádhernú prírodu. Každý si tu nájde svoju vysnívanú pláž pri tyrkysovom mori. Na ostrove sa navyše nachádza sopka, sopečné jazerá, termálne pramene a fotogenické ryžové polia. Nízke ceny, chutná lokálna kuchyňa a pokoj miestnych chrámov sú zárukou nádherných zážitkov.

veterán

Dominikánska republika
Nachádza sa v Karibiku a je skvelým miestom na strávenie dovolenky pre celú rodinu. Hotelové rezorty ponúkajú komplexné služby, skvelú stravu a zábavu pre každého bez rozdielu veku. Okrem daždivých mesiacov v máji, júni, októbri a novembri, si môžete celý rok užiť nádherné počasie a teploty okolo 30 °C. Iste vás zláka aj tropická vegetácia a krásne pláže.

pláž

Kuba
Spomienky sú silné…a prečo si nezaspomínať na komunizmus práve tu? Skvelý rum, cigary a veselí, priateľský ľudia tancujúci salsu sú poznávacím znakom Kuby. Výber pláži s bielym pieskom je enormný. Každý si tu nájde tu svoju. Bolo by však škoda tráviť celú dovolenku len vylihovaním. Treba si vychutnať jedinečnú atmosféru hlavného mesta Havana s duchom dávnych čias. Počasie je tu nádherné okrem daždivých mesiacov od mája do októbra.