Čaj matcha

Poznáme niekoľko typov tohto čaju a spôsobov, akými sa dá pripraviť. V takom prípade si možno kladiete otázku, ktorý matcha caj Total Vital je najvhodnejší pre mňa?

V podstate každý, nakoľko ide vždy o tú istú rastlinu so zdraviu prospešným zložením, ktorej benefity na ľudské zdravie sú známe už niekoľko storočí. Rozlišujú sa v tom, akým spôsobom a v akom štýle sa pripravia a následne konzumujú. Každému preto môže vyhovovať iný variant prípravy. V čom alebo komu ale takýto čaj pomáha?

  • V podstate je zdraviu prospešný pre každého. Konkrétne ale napríklad pre ľudí, ktorí majú problémy so srdcom, takisto pre diabetikov, tak aj pre tých, čo nie sú v najlepšom psychickom stave. Zložky tejto rastliny dokážu byť nápomocné pri každej z týchto diagnóz.

Matcha čaj

Pripravte si zdravý nápoj, nech ste kdekoľvek.

Ak si predstavíte čaj v termoske, tak si pravdepodobne predstavíte zimné obdobie a turistiku. Lenže s práškom matcha si môžete zdravý nápoj pripraviť v ktoromkoľvek období. A to napríklad aj vtedy, ak idete športovať a beriete si so sebou vodu. Stačí vám nabrať lyžičku tohto prášku a rozmixovať ju v cca 2 dcl studenej vody. Pridajte džús alebo citrusovú šťavu a vznikne vám zdravý nápoj, po ktorom sa budete cítiť fit. Alebo v prípade záujmu môžete skúsiť priamo matcha energitický nápoj.

Koláč s jahodami

Čaj matcha využijete aj v kuchyni.

Pri varení alebo pečení či za studena. Je veľa pokrmov, ktoré sa dajú ochutiť týmto čajom. Napríklad palacinky, šišky, ovocná misa, švajčiarska rolka, ale aj studené nápoje alebo teplé latte, cukrárenské výrobky či zmrzlina. Jedlá vďaka tomuto prídavku dostanú novú zaujímavú chuť.

Vychutnajte si čaj a relaxujte.

Doprajte si chvíľku relaxu a nájdite si čas pre seba. Uvarte si čaj z týchto najmladších čajových lístkov najvyššej kvality. Následne je najlepšie podávať ho v originále, bez prímesí. Nájdite si čas a spravte dobre svojej duši aj svojmu telu.