Svadobné pozvánky ako ich nepoznáte

Mám rada, keď ma niečo vytrhne z každodennej všednosti a vyvolá túžbu znovu a znovu sa pozrieť, ovoňať alebo ohmatať, keď je niečo ozajstné a je za tým cítiť kus práce a jednoduchej krásy. Pre budúci rok sa o svieži nádych svadobných pozvánkach Graphicsoul postarajú metalické fólie, rastlinné vzory alebo unikátne monogramy. Ponúkam náhľad do sveta svadobných oznámení pre nasledujúcu sezónu.
Monogramy sa medzi svadobnými pármi rýchlo stávajú populárnymi. Iniciály sú pekným symbolom spojenia ženícha a nevesty do jedného harmonického celku. Svadobné oznámenia sa tak stávajú malými umeleckými dielami, ktorých originalita spočíva v detailoch ručnej výroby a prekrásnej kaligrafie. Monogramy možno použiť rôznymi spôsobmi. V kombinácii s ozdobnými vencami tvoria pútavý nadpis pozvánky alebo aj celkovú pozvánku.

images
Svadba nie je priestorom na smútok, a predsa pozorujeme nový trend netradičných farieb svadobných oznámení. Tmavé tóny farieb predstavujú zaujímavú alternatívu k už zaužívaným krémovým a slonovinovým farbám. Hĺbavé odtiene na seba nežne upozornia a vytvoria tak elegantný kontrast a zanechajú jedinečný dojem. Vzniká tu priestor pre dokonalú symbiózu tmavomodrej, bordovej ba dokonca aj čiernej farby s (kaligraficko-)metalickými nápismi v zlatom, striebornom alebo medenom prevedení.
Nasledujúci doslova blyštiaci trend si nemožno len tak nevšimnúť. Zlatá fólia sa objavuje všade, od pozvánok až po najmenšie detaily na menovkách.

SLIDESHOW_1

Okúzľujúci odlesk metalických prvkov krásne zvýrazní písmo alebo geometrické tvary na pozvánke. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, preto nemožno nespomenúť striebornú a hlavne medenú fóliu. Popularita medi narastá, nevšednosť použitia tohto materiálu tvorí jedinečnú príležitosť vyniknúť. V kombinácii s kvetinovou výzdobou prináša metalický lesk krásny kontrast, na ktorý sa nedá vynadívať.
Tvary, tvary, tvary. Môžeme očakávať príliv geometrických prvkov a ich kreatívne zlučovanie do pôsobivého celku svadobných oznámení. Prelínajúce sa mnohouholníky, tvarové výrezy alebo jedinečné spojenia kvetových prvkov a geometrických vzorov nebudú výnimkou. Nahliadnite do sveta precíznych línií a nových perspektív a nechajte sa inšpirovať ich krásou.
Čoraz viac sa na oznámeniach objavujú ilustrované mapky. Zväčša ručne ilustrované mapy sa pomocou kaligrafie a vodových farieb pretvoria na krásne svedectvá a obrazy. Takéto svadobné oznámenia zanechávajú dlhotrvajúci dojem, ktorých detail si rád prezerám znovu a znovu. Pomocou ich tvorby nevesta a ženích môžu priblížiť hosťom príbeh ich života. Oznámenie sa tak stáva jedinečným a osobným, čo je v dnešnej dobe raritou.