Postaráme sa o čistotu Vašej kancelárie

Podnikáte a používate pri svojej práci kanceláriu? V tom prípade určite viete, ako je dôležité, aby ste sa v nej počas pracovne náročných dní dobre cítili. Rovnako je dôležité, aby ste vzhľadom kancelárie urobili dobrý dojem na klientov, ktorých v nej prijímate. Či už chcete alebo nie, kancelária Vás reprezentuje, a preto ju musíte udržiavať v čistote. Je nám jasné, že po ťažkom hektickom dni je upratovanie kancelárie https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ asi to posledné, na čo myslíte. A ani nemusíte. My sa o všetko postaráme. Sme spoločnosť Grant, upratovací servis.

vysávanie

Upratovanie kancelárií, ktoré zabezpečujeme, nespočíva v nedbanlivom povysávaní kobercov a utretí prachu. Služba bežného upratovania kancelárií spočíva v mnohých úkonoch. Poumývame drezy a celé kuchynky, dáme do poriadku wc a doplníme hygienické potreby, poctivo povysávame koberce a čalúnený nábytok, vynesieme nádoby na odpad a umyjeme ich, poutierame vypínače na svetlo, vyleštíme sklenené plochy, pozametáme a poumývame dlažbu, utrieme prach a vyleštíme nábytok. Upratovacích služieb je veľa, no máloktorá z nich ponúka tak kvalitné služby ako Grant, upratovací servis.

umývanie drezu

Okrem kvalitný našej práce sa môžeme pochváliť aj profesionálnou technikou, ktorou Vám môžeme vyčistiť koberce, chemicky vyčistiť podlahu, umyť okná a vykonať ďalšie profesionálne čistenia, ktorých zoznam nájdete na našej stránke www.upratovanie-grant.sk. Naše služby Vám ponúkame v Poprade a okolí. Termín a konkrétnu službu si môžete objednať na telefónnom čísle 0948 357 249 alebo e-mailom na adrese jgaran@upratovanie-grant.sk. V prípade, že preferujete osobný kontakt, dohodnite si, prosím, termín stretnutia a navštívte nás na Námestí Sv. Egídia v Poprade. Vašim požiadavkám s radosťou vyhovieme a Vy sa budeme môcť tešiť z dokonalo čistých kancelárskych priestorov, do ktorých hrdo pozvete Vašich klientov.