Modelovanie nechtov akrygelom

Rozhodujete sa medzi nechtami gélovými a nechtami z akrygelu? Chcete vedieť čo taký akrygel obnáša?
V prvom rade sa poďme informovať o tom, čo vlastne akrygel je. Jedná sa vlastne o zmes akrylového pudru a UV gelu. Vďaka tejto zmesi sa vám dostane kúsok toho aj toho materiálu a vznikne tak vyššia tvrdosť aj pružnosť. Túto kombináciu ocenia hlavne zákazníčky, ktorým gélové nechty moc nedržia alebo majú nechty vystavené námahe. Okrem toho má akrygel samovyrovnávaciu funkciu.
Okrem toho https://www.d-nails.sk je charakteristický tým, že nezapácha a nežltne.

manikura

Tento produkt je na trhu k dispozícii už namiešaný a v praktickom balení respektíve kelímku. Získate tak celkom hladkú zmes vhodnú na všetky typy modelovania nechtov.

Z typov si môžete vybrať prevedenie priesvitné alebo ružovo-priesvitné.
Po zakúpení tohto hotového produktu môžete začať so samotnou modelážou nechtov, ktorá obvykle prebieha vydezinfikovaním rúk, úpravou prírodných nechtov, odmastením, lepením, nanášaním vrstiev v kombinácii s používaním UV lampy, zotretím zvyšku akrygelu, pilovaním do požadovaného tvaru a znovu nanášaním a zotieraním vrstiev a zvyškov podľa potrieb a požiadavkou.

Akrygel je vhodný predovšetkým na namáhané a problematické nechty. Vďaka tomuto riešeniu získate pevný materiál, ktorý je vďaka UV gélu zároveň aj pružný. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí prírodnému nechtu.
Oceníte tiež jednoduchú prácu s týmto produktom a to nielen profesionálky, ale aj úplné začiatočníčky. Vhodné pre ženy každého veku, ktoré hľadajú jednoduchosť, praktickosť a dlhú životnosť takto upravených nechtov.

led lampa

Ak sa chcete o svoje nechty alebo nechty svojich zákazníčok dokonale postarať, tak týmto spôsobom splníte všetky očakávania aj potreby. Nechty sú po aplikovaní vzhľadné, pôsobia prirodzene a hodia sa na každú príležitosť aj bežné nosenie.